8 par walczyło w II Turnieju Grand Prix Siatkówki Plażowej

Dodano: 19.07.2016

Wróć do aktualności

WYNIKI II TURNIEJU GRAND PRIX SIATKÓWKI PLAŻOWEJ Z CYKLU „LATO 2016”

16.07.2016 PLAŻA MIEJSKA W OSTRÓDZIE.

W turnieju udział wzięło 8 par. O kolejności rozstawienia decydowały punkty zdobyte
w I Turnieju Grand Prix „LATO 2016” rozegranym 9 lipca 2016r.
Turniej rozegrano systemem brazylijskim – druga porażka eliminuje parę z dalszej fazy turnieju. Mecze do dwóch wygranych setów do 15 pkt., przy stanie 1:1 w setach trzeci set także do 15 pkt.
Zwycięzcy turnieju – para Patryk Napiórkowski i Kuba Michalak w swoim pierwszym meczu w turnieju przegrała 1:2 w setach z braćmi Michalak: Jakubem i Michałem, a w półfinale pokonali ten sam duet i awansowali do finału turnieju.

2 : 1 ( 15:13, 13:15, 15:6)

Najlepsi w klasyfikacji siatkarzy po 2 turniejach cyklu „LATO 2016”
1-2 Kuba Michalak i Patryk Napiórkowski – po 43 pkt.
3-4 Mateusz Jaworski i Konrad Chudek – po 40 pkt.
5 Rafał Wąsowski – 37 pkt
6 Marcin Piątek – 27 pkt.
7 Marcin Ociepski – 25 pkt.
8 Kamil Ciski – 24 pkt.

Trzy najlepsze pary otrzymały statuetki, najlepsza para koszulki.

III Turniej z cyklu „LATO 2016” rozegrany zostanie w sobotę 30 lipca 2016 r. na Plaży Miejskiej nad Jeziorem Sajmino w Ostródzie.
Początek turnieju – godzina 10:00. Zapisy do turnieju w dniu zawodów od godz. 9:45.