Ligi amatorskie – podsumowanie tygodnia

Dodano: 25.11.2022

Wróć do aktualności

Trzy ligi siatkówki amatorów (I liga, II liga i Liga „Czwórek” Oldbojów) rozgrywają co tydzień swoje mecze w Hali OCSiR ul. Kościuszki 22A. W poniedziałki grają Oldboje (+35 lat). Każdy mecz trwa 3 sety, a do rozgrywek zgłosiło się siedem drużyn, w tym aż cztery debiutują w lidze „Czwórek” Oldbojów. W 2 kolejce I rundy 21.11.2022r.padły następujące wyniki:

IREX – LEŚNIK          1 : 2 (-23,19,-18)

FUSY – PARAGRAF   3 : 0 ( 20,24,19)

MORLINY – STRAŻ   1 : 2 ( 21,-19,-21)

We wtorki gra  I liga siatkówki. W dniu 22.11.2022r. w 3 kolejce I rundy najciekawiej było w meczu pomiędzy PKS Mazury (debiutant w I lidze), a SMS I. Mający na rozkładzie Sigmę Stretch (mistrz z ubiegłego sezonu) i TECH-BET ( 3 miejsce w tamtym sezonie) nowicjusz w lidze –  PKS Mazury dzielnie walczył z ubiegłorocznym wicemistrzem I ligi ekipą SMS  I. Przy prowadzeniu 2: 1 w setach przez PKS Mazury jednak bardziej doświadczony zespół wygrał w pięciu setach. Młodzież z SMS II tylko pierwszy set spotkania z Constratem zagrała nie skoncentrowana. Cały mecz siatkarze SMS II wygrali bez problemów 3 : 1 w setach i są na czele tabeli rozgrywek ( na zdjęciu SMS II). Sigma Stretch wygrała w 3 setach z Buder GA, nie pozwalając przekroczyć w żadnym z setów przeciwnikowi granicy 20 pkt.

Wyniki 3 kolejki I rundy – 22.112022r.

SIGMA STRETCH – BUDER GA       3 : 0 (17,16,18)

PKS MAZURY – SMS I                      2 : 3 (-20,16,23,-18,-11)

SMS II – CONSTARCT                       3 : 1 (-21,21,16,14)

We czwartki rozgrywają swe mecze siatkarze II ligi. Trzecia kolejka spotkań to zwycięstwa po 3 : 0 w setach faworytów. Można powiedzieć żartobliwie, że tylko „momenty były” w dwóch meczach w których w drugich setach spotkań  ugrały po 23 punkty ekipy  Morlin i Odloty.