LIVERPOOL zagra w Ostróda CUP 2017

Dodano: 17.03.2017

Wróć do aktualności

Trwają przygotowania nad IV edycją Międzynarodowego Turnieju Piłki Nożnej Chłopców
U-11 Ostróda CUP 2017 organizowanego przez Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji pod honorowym Patronatem Burmistrza Ostródy Czesława Najmowicza.
16 marca w Ostródzie gościliśmy Dyrektora Operacyjnego Akademii jednego z największych klubów w Europie. Andrew Powlesland z Liverpoolu przyleciał do Nas wraz z Damianem Sasiakiem, przyjacielem Turnieju, jednym ze współorganizatorów , by oficjalnie potwierdzić udział LIVERPOOL F.C. w Ostróda CUP 2017 !
Andrew Powlesland sprawdził infrastrukturę sportową Ostródy, a także bazę hotelową, podczas spotkania z Burmistrzem Ostródy i dyrektorem OCSiR Maciejem Czerkawskim do którego doszło w Urzędzie Miejskim potwierdził udział F.C. Liverpool w Ostróda CUP 2017.
Liverpool to jeden z najbardziej utytułowanych klubów w Anglii: 18-krotnie zostawał mistrzem Anglii, 7-krotnie zdobywał Puchar Anglii oraz 8-krotnie Puchar Ligi Angielskiej.

Przypominamy IV edycja Ostróda CUP odbędzie się w dniach 9-11.06.2017, do Ostródy przyjedzie 16 klubów z zagranicy i Polski by przez 3 dni rywalizować w tym prestiżowym turnieju, który w lutym otrzymał tytuł „Sportowego Wydarzenia Roku 2016 na Warmii i Mazurach” przyznany przez czytelników Gazety Olsztyńskiej.