Raport z trzech lig siatkówki amatorów

Dodano: 23.01.2023

Wróć do aktualności
  1. W Lidze „Czwórek” Oldboyów w dniu 16.01.2023r. rozegrano 1 kolejkę 2 rundy – rewanżowej. Wszystkie mecze w tej kolejce zakończone były  wynikami 3 : 0 w setach . W tabeli walka o podium rozstrzygnie się zapewne pomiędzy czterema zespołami: Fusy, Straż, Morliny i Paragraf.

Wyniki 1 kolejki II rundy – 16.01.2023r;

MORLINY – LEŚNIK             3 : 0 (23,18,16)

FUSY – IREX                          3 : 0 (22,19,23)

STRAŻ – PARAGRAF            3 : 0 (15,17,19)

W I lidze siatkówki już tylko cztery kolejki 2 rundy pozostały do zakończenia rozgrywek. W 3 kolejce II rundy wygrywali faworyci. O 1 miejsce w końcowej tabeli walczą zaciekle SMS II, SMS I i ubiegłoroczny mistrz I ligi – Sigma Stretch.

Wyniki 3 kolejki II rundy – 17.01.2023r:

BUDER GA – SMS I                0 : 3 (-23,-15,-14)

SMS II – CONSTRACT           3 : 1 (17,-19,18,15)

PKS MAZURY – TECH-BET  3 : 1 (28,22,-21,-21)

Z uwagi na ilość – osiem drużyn w II lidze siatkówki rozgrywki (2 rundy) zakończą siatkarze dopiero w kwietniu 2023r. Drużyna Legends Olsztyn (na zdjęciu)  wygrała w I rundzie wszystkie mecze bez straty choćby jednego seta! Wydaje się, że jej awans do I ligi w przyszłym sezonie jest niemal pewny, chociaż zespół SMS III będzie także walczył o awans i będzie chciał w 2 rundzie zrewanżować się olsztynianom za porażkę z 1 rundy.