Sensacja w Lidze Oldboyów, w I lidze siatkówki bez zmian

Dodano: 19.01.2022

Wróć do aktualności

Początek trzeciego tygodnia 2022 roku obfitował w siatkarską rywalizację w rozgrywkach ligi oldboyów, a także I ligi. W poniedziałek „pod siatką” doszło do sensacji, bowiem pierwszej porażki doznała Straż 50+, a pogromcą lidera okazał się Paragraf. W I lidze siatkówki amatorów wygrywali faworyci.

Bardzo emocjonująco zakończył się jedyny pojedynek w poniedziałkowy wieczór w hali MOS. Straż wygrała pierwszego seta z Paragrafem 25:18 i nic nie zapowiadało „potknięcia” ze strony obecnie najlepszej drużyny ligi. Paragraf walczył, próbował, konsekwentnie grał piłka po piłce, a owocem ich ciężkiej pracy była wygrana na przewagi i doprowadzenie do wyrównania. Trzeci, decydujący set był popisem aktualnego wicelidera, który wygrał 25:18 i i jako pierwszy w tym sezonie znalazł sposób na Straż.

Szybko, łatwo i przyjemnie kolejne zwycięstwa w I lidze odniosły liderujące SMS I i Sigma Stretch. Oba zespoły wygrały pewnie odpowiednio z Leśnikiem i TOP Team 3:0. Nieco dłużej potrwał mecz lubawskiego Constractu z Buderem GA, jednak po zwycięstwie w czterech setach bardzo ważne trzy punkty do ligowej tabeli padły łupem Constractu.

Kolejne dni staną pod znakiem tenisa stołowego i ponownie siatkówki. W środę, po świąteczno-noworocznej przerwie powraca Amatorska Liga Tenisa Stołowego, natomiast w czwartek odbędzie się kolejna seria spotkań II ligi siatkówki.