Siatkarze I ligi na finiszu, w w II lidze półmetek

Dodano: 17.02.2023

Wróć do aktualności

W Lidze „Czwórek” Oldboyów w dniu 13.02.2023r. rozegrano 3 kolejkę II rundy – rewanżowej. Po zaciętej walce IREX pokonał doświadczonych w naszych ligach amatorskich siatkarzy PARAGRAFU w setach 2: 1. Faworyt rozgrywek FUSY bez starty seta pokonały trapiony kontuzjami zespół TYROWA. STRAŻ zainkasowała bez walki 3 pkt i komplet małych punktów (75:0) z powodu nie stawienia się na mecz LEŚNIKA. W tabeli prowadzi ekipa FUSY – 26 pkt, przed STRAŻ – 21 pkt. i MORLINY – 18 pkt. (jeden mecz rozegrany mniej).

Wyniki 3 kolejki II rundy – 16.02.2023r;

STRAŻ  – LEŚNIK                  3 : 0 (0,0,0) – WALKOWER

FUSY – TYROWO                  3 : 0 (14,19,18)

IREX  – PARAGRAF              2 : 1 (18,20,-24)

W I lidze siatkówki coraz bliżej zakończenia rozgrywek ( 2 kolejki). W Walentynki, w meczu „na szczycie”, nadspodziewanie łatwo SIGMA STRETCH wygrała 3 : 0 w setach z SMS I. Siatkarska młodzież z SMS II wyraźnie chce wygrać I ligę , pokonała gładko BUDER GA 3 : 0. Najdłużej na parkiecie przebywali zawodnicy CONSTRACTU i PKS MAZURY(osłabiony brakiem kontuzjowanego Arka Sółkowskiego).  CONSTRACT dzielnie walczył, ale tie-break przegrał 9:15. W tabeli prowadzi SMS II – 27 pkt., przed SIGMĄ 24 pkt. i SMS I -24 pkt. (jeden mecz rozegrany więcej). Do ostatniej kolejki będzie trwała rywalizacja o trzy czołowe miejsca w I lidze.

Wyniki 5 kolejki II rundy – 14.02.2023r.;

CONSTRACT – PKS MAZURY          2 : 3 (-22,25,-23,22,-9)

SMS II – BUDER GA                          3 : 0 (11,20,15)

SMS I – SIGMA STRETCH                 0 : 3 (-21,-20,-17)

W II lidze siatkówki siatkarze zakończyli I rundę ligi, przed nimi runda druga – rewanżowa. W czwartkowy wieczór ciekawie było tylko w meczu pomiędzy LIDER i SMS III. Młodzi adepci siatkówki wygrali nie bez trudu w setach 3 : 1. W dwóch pozostałych spotkaniach PARAGRAF 22 i MORLINY wygrały bez żadnego problemu po 3 : 0. W ostatniej kolejce pauzowała drużyna lidera II ligi LEGENDS OLSZTYN-  w tabeli końcowej I rundy: 21 pkt. (bez porażki i straty seta !), drugi – SMS III – 18 pkt . Na miejscach od 3 do 5 są zespoły: MORLINY , LIDER i PARAGRAF 22 – wszystkie po 12 pkt. Już w najbliższy czwartek 23 lutego 2023r. rozpoczynamy rundę rewanżową.