Straż 50+ i SMS I nadal niepokonane w ligach siatkówki

Dodano: 08.12.2021

Wróć do aktualności

Poniedziałek i wtorek w Ostródzkim Centrum Sportu i Rekreacji jak co tydzień stał pod znakiem siatkówki. W tych dniach grała liga oldboyów i I liga.

W poniedziałkowej rywalizacji w hali MOS Straż 50+ odniosła szóste zwycięstwo w tym sezonie. Tym razem liderzy tabeli wygrali z Morlinami 3:0. Emocjonujący był zwłaszcza drugi set, w którym Morliny prowadziły już 15:5, jednak ostatecznie to Straż przechyliła szalę zwycięstwa na swoją korzyść. W drugim spotkaniu Gwarek podzielił się punktami z Paragrafem 40+. Po kilkudziesięciu minutach emocjonującej konfrontacji 2:1 w setach zwyciężyła pierwsza z wyżej wymienionych drużyn.

Dzień później odbył się długo wyczekiwany mecz na szczycie I ligi. Pod siatką spotkały się dwie jak dotąd niepokonane drużyny – SMS I i Sigma Stretch. Dotychczasowy lider – Sigma prowadziła w setach już 2:0, jednak trzy kolejne odsłony padły łupem SMS i to gracze tej drużyny wyszli z rywalizacji zwycięsko. W innych meczach, Constract wygrał po tie-breaku z Leśnikiem, a Tech-Bet w czterech setach uporał się z Buder GA. Po pierwszej rundzie rozgrywek, w tabeli najlepszy okazał się SMS I, a podium uzupełniają Sigma Stretch i Constract.