Zapisz się na Mistrzostwa Ostródy w Siatkówce

REGULAMIN  TURNIEJU PIŁKI SIATKOWEJ  O MISTRZOSTWO OSTRÓDY

Popularyzacja piłki siatkowej wśród drużyn amatorskich.

1. Organizator.

Ostródzkie Centrum Sportu i Rekreacji.

1. Termin i miejsce.

Turniej zostanie rozegrany w dniu 17 października 2020r.(sobota)w hali OCSiR ul. Piłsudskiego 4  rozpoczęcie o godzinie 10:30.

1. Zgłoszenia.

Drużyny mogą się zgłosić do udziału w turnieju wyłącznie poprzez przesłanie emaila do OCSiR (poniżej) z podaniem nazwy drużyny, kontaktu (email, nr telefonu) z kapitanem drużyny do dnia 12.10.2020r. Organizator zakwalifikuje 6 drużyn do turnieju – decyduje kolejność zgłoszeń.

Adres mailowy : organizatorzy@ocsir.pl

1. System rozgrywek, losowanie grup.
  • w turnieju bierze udział 6 drużyn, losowanie 2 grup eliminacyjnych o godz. 10:30 w hali OCSiR w Ostródzie ul. Kościuszki 22A
  • mecze eliminacyjne rozgrywane będą w grupach systemem „każdy z każdym” – grupy A i B – trzydrużynowe na 2 boiskach
  • mecze rozgrywane będą do 2 wygranych setów do 25 pkt. ( przy remisie 1:1 w setach, 3 set do 15 pkt.)
  • punktacja: za zwycięstwo – 1 pkt., przegrana – 0 pkt.
  • o kolejności drużyn w grupach eliminacyjnych decydują: większa ilość zdobytych punktów, lepszy stosunek setów , lepszy stosunek małych punktów, wynik bezpośredniego meczu
  • drużyny, które zajmą 1 i 2 m-ca w grupach eliminacyjnych rozegrają mecze półfinałowe: 1A-2B i 1B-2A ( przegrani zagrają o 3 miejsce, wygrani – finał)
  • drużyny z 3 miejsc w grupach elim. zagrają mecz o 5 miejsce
  1. Uczestnictwo, wpisowe

W turnieju mogą uczestniczyć kobiety i mężczyźni, którzy ukończyli 16 lat (ur. po 17.10.2004r.). W turnieju nie mogą uczestniczyć zawodnicy  zgłoszeni do rozgrywek PZPS – Plusligi, oraz I i II ligi włącznie (okres przerwy w ww. rozgrywkach – minimum 2 lata: październik 2018r.- październik 2020r.).

Drużyna -skład: maksymalnie 12 zawodników.

Warunkiem uczestnictwa w turnieju jest wpłata wpisowego w wysokości  100 zł.

Organizator zapewnia wodę mineralną dla uczestników turnieju.