Zimowy sezon ligi tenisa ziemnego trwa w najlepsze, a w tym tygodniu także tenis stołowy i siatkówka

Dodano: 15.01.2024

Wróć do aktualności

Kolejny tydzień z OCSiR zapowiada się bardzo interesująco z rozgrywkami ligowymi. W poniedziałek zagra siatkarska liga oldboyów, we wtorek I liga, w środę liga tenisa stołowego, a w czwartek powróci siatkówka wraz z II ligą. Tego dnia swoje zmagania rozpoczną również tenisiści ziemni, którzy spotkają się na ostródzkich kortach również w niedzielę.

Sytuacja w lidze oldboyów jest jasna i klarowna. Prowadzą Morliny z przewagą jednego punktu nad Fusami, a trzeci jest Paragraf. Czwarte miejsce zajmuje Irex, a tabelę zamyka Straż. Pary najbliższej kolejki: Morliny – Irex, Fusy – Paragraf. Będzie to przedostatnia seria spotkań drugiej rundy.

Ciekawie wygląda tabela I ligi. Tutaj w kierunku mistrzostwa idzie SMS II, mający obecnie 20 punktów na koncie. Wiceliderem jest PKS Mazury, a na najniższym stopniu podium znajdują się obecnie siatkarze SMS I. Obie te ekipy mają po 16 „oczek”. Podium będzie starać się gonić Sigma Stretch, a także Legends Olsztyn. Przewagę nad Constractem osiągnął Buder i zwiększył swoje szanse na utrzymanie. Wtorkowa kolejka: Sigma Stretch – SMS II, PKS Mazury – Constract, Legends Olsztyn – Buder GA.

Jak co środę zagra Amatorska Liga Tenisa Stołowego w Ostródzie. Przed nami 10.kolejka, w której absolutnym hitem będzie pojedynek lidera: GKS Grunwald I z Ośrodkiem Faltyjanki. Zapowiada się bardzo interesujące spotkanie, tak jak m.in. Polkard – OTSK Radisson Ostróda. Pozostałe pary: Lucrativus – GKS Grunwald II, Budom Orneta – Erjot Plandeki, GKS Grunwald III – EM Ostróda, FLESZ – SERVO Ostróda, Szybcy i Wściekli – table 4FUN Gwiździny Junior, Dywity – Table 4FUN Gwiździny 1, Auto Serwis Iława Team – Geo-Info Morąg.

Czwartek stanie pod znakiem tenisa ziemnego oraz siatkówki. Na kortach położonych na Kompleksie Sportowo-Rekreacyjnym przy ul. 3 Maja 19a trwają rozgrywki Zimowej Ligi Deblowej. W tym momencie jesteśmy mniej więcej w połowie sezonu, jednak za nami już sporo emocji i ciekawych pojedynków. Tenisiści ziemni swoje mecze rozgrywają także w soboty i niedziele. W hali OCSiR natomiast zagra II liga siatkówki. Będzie to ostatnie spotkanie w pierwszej rundzie, a zagrają Morliny – Leśnicy, Paragraf 22 – Lider, Tyrowo – Grunwald. W tabeli prowadzą Leśnicy, a na podium są Lider z Paragrafem.