Mikołajkowa kolejka w I lidze siatkówki

Dodano: 07.12.2022

Wróć do aktualności

W Mikołajkowy wieczór 6 grudnia 2022r. siatkarze amatorzy rozegrali mecze 5 kolejki I rundy w I lidze siatkówki. Wyniki w dwóch meczach 3 : 0 w setach dla zespołów PKS Mazury i SMS I nie oddają obrazu zaciętej walki. W obu meczach pokonane drużyny Constract i Buder GA przegrały po 2 sety na przewagi. Szczególnie Buder GA prowadząc w trzecim secie 24:21 oddał pole SMS I i nie zdobył już punktu do końca seta i meczu ,nie kończąc skutecznie jednego z kilku ataków. W meczu pomiędzy TECH-BET a Sigma Stretch ( na zdjęciu) aktualni jeszcze mistrzowie I ligi z ubiegłego sezonu oddali tylko drugiego seta dla ekipy z Morąga, kontrolując przebieg pozostałych setów.

Wyniki 5 kolejki I rundy – 06.12.2022r.

CONSTRACT – PKS MAZURY           0 : 3 (-25,-21,-23)

BUDER GA – SMS I                              0 : 3 (-13,-24,-24)

TECH-BET – SIGMA STERTCH        1 : 3 (-16,22,-18,-20)

W tabeli 1ligi siatkówki na czele SMS II z 11 pkt. przed Sigmą Stretch – 10 pkt, SMS I  i PKS Mazury – obie po 9 pkt. Drużyny Sigmy Stretch i PKS Mazury rozegrały o jeden mecz więcej.