Para Masłowski/Kulpaka wygrała Nocny Turniej Siatkówki

Dodano: 05.07.2022

Wróć do aktualności

Błażej Masłowski i Patryk Kulpaka okazali się najlepsi w tegorocznej edycji Nocnego Turnieju Siatkówki o Puchar Burmistrza Miasta Ostróda. Drugie miejsce zajęła para Wiktor Mielczarek/Paweł Pietkiewicz, natomiast na kolejnych miejscach uplasowali się Mateusz Kownacki i Joe Azzi oraz Paweł Burczak z Kacprem Wiśniewskim.

Trudne i zmienne warunki pogodowe na szczęście nie przeszkodziły w rozegraniu piątkowo-sobotniego turnieju. Choć z powodu obfitych opadów deszczu, burzy i porywistego wiatru w zawodach wzięło udział i dokończyło zmagania łącznie 15 par.

W turnieju rozegrano w sumie 29 spotkań. Zawody rozpoczęte o godzinie 19:00 w dniu 1 lipca zakończył finał, który został rozegrany o godzinie 2 w nocy – 2 lipca 2022r.

Kolejność końcowa turnieju –  najlepszych osiem par:

1 miejsce – Błażej Masłowski i Patryk Kulpaka

2 miejsce; Paweł Pietkiewicz i Wiktor Mielczarek

3 miejsce: Mateusz Kownacki i Joe Azzi

4 miejsce: Paweł Burczak i Kacper Wiśniewski

5  – 6 miejsce: Kuba Michalak i Krystian Wojtkiewicz, oraz Samuel Wróbel i Konrad Jaworowski

7 – 8 miejsce; Paulina Bałdyga i Michał Muszyński, oraz Olaf Krawczyk i Radosław Orzechowski