Liga tenisa Ziemnego

1 LIGA

LP.zawodnikmeczePUNKTYsety wygranesety przegrane
1.Stańczuk Krzysiek41280
2.Kowalski Michał2640
3.Baranowski Artur2640
4.Wypijewski Dawid2541
5.Jasiński Darek2541
6.Kulpa Adam4546
7.Wiktorowicz Marcin4436
8.Kowalewski Grzesiek4337
9.Wątły Robert63210
10.Marchalewski Tomek2322
11.Babalski Szymon2322
12.Szewczyk Piotr2223
13.Gwara Grzesiek1002
14.Gurski Jacek1002
15.
16.

 2 LIGA

LP.zawodnikmeczepunktysety wygranesety stracone
1.Saczuk Piotr716124
2.Jusis Łukasz613105
3.Wiśniewski Adrian41181
4.Śnieżawski Romek3861
5.Maliszewski Kamil3544
6.Szczepański Marcin3434
7.Górski Adam5328
8.Barczykowski Radek2223
9.Drobiszewski Marcin3116
10.Stępka Bartek3006
11.Mackiewicz Paweł3006

3 LIGA grupa A

LP.zawodnikmeczepunktysety wygranesety stracone
1.Dobkowski Daniel4962
2.Łasowski Piotr3960
3.Szulga Tomek2640
4.Sobieraj Piotr2541
5.Bera Dominik6549
6.Ptaszkiewicz Rafał3434
7.Zawodny Szymon2114
8.Stępnowski Kuba1002
9.Wiśniewski Hubert3006
10.

3 LIGA grupa B

LP.zawodnikmeczepunktysety wygranesety stracone
1.Marchalewski Kacper2640
2.Błażewicz Łukasz5438
3.Przelaskowski Piotr1320
4.Głażewski Paweł1320
5.Reclaff Ryszard2223
6.Skarżyński Wojtek1002
7.
8.
9.
10.

LIGA 50+

LP.zawodnikmeczepunktysety wygranesety stracone
1.Olszewik Andrzej1234232
2.Koszacki Wojciech1232223
3.Fleszar Ryszard1229205
4.Kowalski Ryszard1227186
5.Durmaj Krzysztof12241710
6.Lewandowski Janusz1223169
7.Reclaff Ryszard12181313
8.Czacharowski Eugeniusz1111815
9.Demidowicz Robert128619
10.Fleszar Zygmunt96515
11.Błaszkiewicz Piotr115419
12.Kozłowski Bronisław105418
13.Wapniarz Krzysztof110022
14.Modrzejewski Robertnknk34
15.Makowski Mareknknk32

LIGA KOBIET grupa A

LP.zawodnikmeczepunktysety wygranesety stracone
1.Chrobok Sylwia2640
2.Cichocka Aleksandra2640
3.Jusis Anna2640
4.Kowalewska Katarzyna1320
5.Heinrich Kamila1002
6.Szulga Gosia3006
7.Wydra Anna3006
8.
9.
10.

LIGA KOBIET grupa B

Lp.zawodnikpunktymeczesety wygranesety stracone
1.
2.
3.
4.
5.
6.
7.
8.
9.