Liga tenisa Ziemnego

I LIGA DEBLOWA

LP.DEBELMECZEPUNKTYSETY WYGRANESETY PRZEGRANE
1.DUMKIEWICZ/BOODHRAM1336253
2.BARANOWSKI/KOWALEWSKI1335264
3.SZEWCZYK/JUSIS1435257
4.GOSZCZYCKI/WILCZYŃSKI14261811
5.MARCHALEWSKI/WIEWIÓRA13251911
6.GWARA/WITKOWSKI14231715
7.BARCZYKOWSKI/BABALSKI13221714
8.JASIŃSKI/GÓRSKI14181418
9.FLESZAR/WĄTŁY14181216
10.JASKÓŁOWSKI/ŚNIEŻAWSKI11171413
11.WIŚNIEWSKI/STĘPKA14151221
12.KOWALSKI/ŁASOWSKI1410722
13.PRUSIŃSKI/SWIATKOWSKI115419
14.MACKIEWICZ/RECLAFF125421
15.KOSZACKI/DROBISZEWSKI124322

 II LIGA DEBLOWA

LP.DRUŻYNAMECZEPUNKTYSETY WYGRANESETY PRZEGRANE
1.SACZUK/BĄCZEK924162
2.SOKOŁOWSKI/KOTEWICZ823161
3.GAŁĄZKA/BORZUCHOWSKI718133
4.ŁOWIN/KONKEL717123
5.OLSZEWIK/MAKOWSKI916118
6.BABECKI/GAŁĄZKA714105
7.DURMAJ/KAWCZYŃSKI/SZCZEPAŃSKI912911
8.KOZŁOWSKI/CZACHAROWSKI810810
9.KOWALSKI/GŁAŻEWSKI1010816
10.MODRZEJEWSKI/DEMIDOWICZ116519
11.IGNATJUK/BERA/ZAWODNY116519
12.PRZELASKOWSKI/GROMEK80016

 LIGA DEBLOWA KOBIET

LP.DEBELMECZEPUNKTYSETY WYGRANESETY PRZEGRANE
1.DUMKIEWICZ/SZYMAŃSKA927180
2.BARCZYKOWSKA/CICHOCKA1026183
3.KOSEK/MYSIAK922154
4.GÓRSKA/MACKIEWICZ920145
5.CHROBOK/JUSIS915108
6.PRZELASKOWSKA/WYDRA910813
7.LEŚNICKA/KOWALEWSKA810710
8.SZULGA/WYPIJEWSKA96414
9.CHILIŃSKA/PRZELASKOWSKA75411
10.HEINRICH/LIPKOWSKA93216
11.MACIEJEWSKA/PAWŁOWSKA80016