Wczoraj, 20.05.2026, odbyła się już 3. kolejka Ligi Orlikowej. Emocji zdecydowanie nie brakowało! Mecze przebiegały w spokojnej, sportowej i przyjacielskiej atmosferze, ale na boisku było naprawdę gorąco 
. Kibice mogli zobaczyć mnóstwo bramek, efektownych akcji i kilka takich zagrań, po których aż chciało się bić brawo.
Nie zabrakło również niespodzianek — jedni pokazali skuteczność niczym maszyna do zdobywania goli, innym brakowało celności do bramki rywali
EKIPA ZRYW
MODEL-ART → 5:3
Radosław Bolumiński (WITT NIERUCHOMOŚCI) – 6
Piotr Ziółkowski (EKIPA ZRYW) – 5 
Maciej Korgul (FC KUMPLE) – 5 
Mateusz Obrębski (FC MARIO) – 5 
Sebastian Puszkar (PROMIL LUBAJNY) – 5 
Szymon Gutkowski (FC KUMPLE) – 4 
Paweł Kostrzewa (LAGA BONITO) – 4 
Amadeusz Witt (WITT NIERUCHOMOŚCI) – 4 
Walka o koronę króla strzelców nabiera tempa! Czołówka jest bardzo ciasna i wygląda na to, że każdy kolejny mecz może całkowicie zmienić układ tabeli.
Dziękujemy wszystkim drużynom za sportową walkę i świetne widowisko 
Do zobaczenia na następnej kolejce! ![]()
Wyświetl mniej
