LEŚNICY MISTRZEM II LIGI SIATKÓWKI !

Dodano: 09.04.2024

Wróć do aktualności

W piątkowy wieczór 5 kwietnia 2024r. w hali OCSiR ul. Kościuszki zakończyli rozgrywki siatkarze rywalizujący w II lidze siatkówki amatorów. Jedyną niewiadomą, jeśli chodzi o kolejność w końcowej tabeli była sprawa trzeciego miejsca. Warunkiem zajęcia trzeciego miejsca było dla drużyny „Lidera” wygranie dwóch setów w meczu z „Zalewem”, przy równoczesnej wygranej „Tyrowa” z „Morlinami” w stosunku 3 : 0 w setach. „Zalewo” wygrało pierwszego seta, ale „Lider” od początku drugiego seta grał pewnie i wygrał 3 ; 1, a tym samym wskoczył na podium. „Leśnicy” pewni już przed meczem mistrzostwa II ligi i awansu do pierwszej ligi siatkówki pokonali dość pewnie wicemistrza. czyli ekipę „Paragraf 22”. „Tyrowo” po długim boju, przegrywając 0 : 2 w setach wygrało z „Morlinami’ 3 : 2.