Liga Orlikowa: FC Kumple samodzielnym liderem

Dodano: 22.05.2025

Wróć do aktualności

Po trzech kolejkach ostródzkiej Ligi Orlikowej samodzielnym liderem została drużyna FC Kumple. Jako jedyni wygrali wszystkie swoje mecze. Tuż za nimi są Promil Lubajny oraz Banda Świrów. „Promilowcy” zremisowali w minioną środę z WITT Nieruchomości 4:4, natomiast „Świry” pokonały No Name 5:1.

W pozostałych meczach dużo emocji mieliśmy w spotkaniu Model-Artu z Piastami. Do przerwy Piastowie prowadzili 2:0, jednak w drugiej części spotkania przegrywali 2:3. Ostatecznie udało im się strzelić jeszcze dwie bramki, a ostatnia z nich padła z przewrotki! Model-Art utracił zwycięstwo dosłownie w ostatniej akcji meczu.

Najwięcej goli padło w meczu Vel Dąbrówno – 2 Batalion Czołgów. Łącznie kibice obejrzeli aż 11 bramek, z czego siedem strzelił Vel, a cztery „Wojskowi”.

Prawdziwe show strzeleckie zrobił Maciej Korgul. Napastnik ekipy lidera tabeli w wygranym spotkaniu z FC Mario (8:2) strzelił aż 6 bramek!

Wyniki 3.kolejki:

WITT Nieruchmości 4:4 Promil Lubajny

Model-Art 3:4 Piastowie

No Name 1:5 Banda Świrów

FC Kumple 8:2 FC Mario

2 Batalion Czołgów 4:7 Vel Dąbrówno

 

LP. DRUŻYNA M PKT Z R P BRAMKI
1. FC KUMPLE 3 9 3 0 0 20:8
2. PROMIL LUBAJNY 3 7 2 1 0 12:7
3. BANDA ŚWIRÓW 3 7 2 1 0 14:9
4. VEL DĄBRÓWNO 3 6 2 0 1 17:13
5. PIASTOWIE 3 6 2 0 1 10:9
6. WITT NIERUCHOMOŚCI 3 4 1 1 1 14:11
7. NO NAME 3 3 1 0 2 8:14
8. MODEL-ART 3 1 0 1 2 8:12
9. 2 BATALION CZOŁGÓW 3 0 0 0 3 8:17
10. FC MARIO 3 0 0 0 3 6:21

  MISTRZ