Zacięte mecze w II lidze siatkówki

Dodano: 27.03.2024

Wróć do aktualności

W hali sportowo-widowiskowej OCSiR przy ul. Kościuszki 22A we wtorkowy wieczór rozegrano przedostatnią kolejkę 2 rundy w II lidze siatkarzy amatorów. Drużyny, które przegrały swoje mecze stawiły duży opór faworytom, pomimo tego, że nie miały już szans na poprawę pozycji w końcowej tabeli II ligi. Drużyna Morlin prowadziła 2 : 0 w setach z Liderem, który bardzo potrzebował punktów, aby zagwarantować sobie miejsce na trzecim stopniu podium. Liderzy obudzili się w trzecim secie i po pięciu setach uzyskali dwa punkty meczowe. W ostatniej kolejce potrzebują tylko dwóch setów, by zakończyć sezon „na pudle” w II lidze siatkówki, przy ewentualnej wygranej Tyrowa za 3 punkty w meczu z Morlinami. Bardzo ambitnie zagrał zespół Zalewa, bo przegrywając 0 : 2 w setach odwrócił losy meczu wygrywają dwa kolejne sety. W piątym secie pewni już mistrzostwa w  II lidze Leśnicy wygrali 15:11. Wicemistrz II ligi Paragraf 22 przegrał pierwszego seta z ekipą Smykówka, aby wygrać ostatecznie za 3 punkty. W dniu 5 kwietnia 2024r. rozegrana zostanie ostatnia kolejka II ligi siatkówki, a po jej zakończeniu nastąpi wręczenie pucharów dla drużyn i statuetek  wyróżniającym się siatkarzom w sezonie 2023/2024.

Program meczów – 05.04.2024r. (piątek) godzina 19:00 (ostatnia kolejka 2 rundy  II ligi):