Znamy terminarz II rundy Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego

Dodano: 12.03.2024

Wróć do aktualności

Poznaliśmy terminarz II rundy rozgrywek Amatorskiej Ligi Tenisa Stołowego w Ostródzie. W ALTS zakończyła się pierwsza runda, a Mistrzem Jesieni został GKS Grunwald I, wyprzedzając na podium kolejno Ośrodek Faltyjanki i Polkard.

Liga w tym sezonie jest nad wyraz ciekawa. Każda z drużyn zapunktowała, każda potraciła też punkty przez całą rundę. Przed tenisistami stołowymi jeszcze osiem spotkań już po podziale na pierwszą i drugą ligę. To absolutna nowość w rozgrywkach ALTS.

Pierwsze dziewięć zespołów, które na wiosnę powalczą o mistrzostwo tj. GKS I, Faltyjanki, Polkard, Auto Serwis Iława Team, Erjot Plandeki, OTSK Radisson Ostróda, EM Ostróda, Geo-Info Morąg oraz Dywity mają również zagwarantowany udział w I lidze na sezon 2024/2025.

Drugoligowcy w składzie: GKS II, OKTS Budom Orneta, GKS III, SERVO Ostróda, Szybcy i Wściekli, Table 4FUN Gwiździny 1, FLESZ, Lucrativus, Table 4FUN Gwiździny Junior też mają o co walczyć. Najlepszy zespół wywalczy bowiem awans do pierwszej ligi i na jesień dołączy do grona pierwszej „dziewiątki”.

Poznaliśmy już także terminarz na rundę wiosenną. W pierwszej kolejce czekają nas ciekawe starcia w I lidze jak m.in. Erjot – Radisson czyli spotkanie Mistrza i Wicemistrza z poprzedniego sezonu. Wśród drugoligowców wyrównanego wyniku powinniśmy spodziewać się przy spotkaniach Flesz – Lucrativus oraz Budom – Servo.

Pary pierwszej kolejki I ligi:

18.KOLEJKA (13.03.2024, 19:00) – MAŁA HALA OCSIR

OŚRODEK FALTYJANKI – DYWITY

18.KOLEJKA (13.03.2024, 19:30) – DUŻA HALA OCSIR

POLKARD – GEO-INFO MORĄG

AUTO SERWIS IŁAWA TEAM – EM OSTRÓDA

ERJOT PLANDEKI – OTSK RADISSON OSTRÓDA

PAUZA: GKS GRUNWALD I

 

Pary pierwszej kolejki II ligi:

18.KOLEJKA (13.03.2024, 19:00) – MAŁA HALA OCSIR

SERVO OSTRÓDA – OKTS BUDOM ORNETA

18.KOLEJKA (13.03.2024, 19:30) – DUŻA HALA OCSIR

SZYBCY I WŚCIEKLI – GKS GRUNWALD II

TABLE 4FUN GWIŹDZINY 1 – TABLE 4 FUN GWIŹDZINY JUNIOR

FLESZ – LUCRATIVUS

PAUZA: GKS GRUNWALD III

 

Cały terminarz jest dostępny na stronie internetowej OCSiR w zakładce „Liga Tenisa Stołowego”.