Ferie zimowe 2017 za Nami.

Dodano: 08.02.2017

Wróć do aktualności

FERIE ZIMOWE 2017 SPRAWOZDANIE Z IMPREZ SPORTOWYCH ORGANIZOWANYCH PRZEZ OCSIR
MIEJSCE: HALA OCSIR UL. KOŚCIUSZKI 22 A

23.01.2017
TURNIEJ PIŁKI SIATKOWEJ DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GIMNAZJA
W turnieju wystąpiły trzy drużyny: „Dream Team” (Dziewczęta), oraz 2 drużyny Chłopców: „FC Śliwińscy” i „II r”., które rozegrały mecze w jednej grupie systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów.
Zwyciężyła bez porażki drużyna „II r’ (kpt. Szymon Stano)– , drugie miejsce – „FC Śliwińscy” (kpt. Konrad Śliwiński) , trzecie miejsce – „Dream Team” (kpt. Klaudia Kleber).
24.01.2017

TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW KLASY III-IV SZKOLY PODSTAWOWE
W turnieju wystąpiły 2 drużyny: „Sokół” Ostróda (kpt. Oskar Zabawa) i Akademia Piłkarska Ostróda (kpt. Igor Paśniewski) , które rozegrały 3 tercje po 20 minut każda.
Wynik meczu: 11 : 3 dla AP Ostróda.

27.01.2017
TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – SZKOŁY PODSTAWOWE
Do turnieju tenisa stołowego szkół podstawowych zgłosiły się aż 18 zawodniczek i zawodników, w większości trenujących w sekcji tenisa stołowego dla najmłodszych w klubie „MLKS Ostródzianka”. Trenerem sekcji jest Tomasz Sposób. Grano systemem „każdy z każdym” – rozegrano 80 meczów, ale nie wynik był najważniejszy, lecz sportowa rywalizacja i ogromne emocje małych adeptów tenisa stołowego. Nie prowadzono ostatecznej klasyfikacji, bo sam udział w turnieju był najważniejszy.

W turnieju udział wzięli:
Igor Jankowski, Oskar Rombel, Mateusz Antczak, Oskar Zabawa, Adam Ziulewski, Tomek Kopeć, Mateusz Smarz, Przemek Kopeć, Alan Ściepuro, Paweł Ginsae, Sandra Rodzik, Ola Nowicka, Agata Szudzińska, Karol Zakrzewski, Kuba Dong, Damian Wiszowaty, Oliwia Wiszawata i Kuba Dembski.

30.01.2017
TURNIEJ HALOWEJ PIŁKI NOŻNEJ CHŁOPCÓW – GIMNAZJA
Do turnieju halowej piłki nożnej chłopców z gimnazjów zgłosiły się dwie drużyny: „Białe Orły” (kpt. Kacper Rogala) i „Team Kinguin” (kpt. Jakub Grembocki), które rozegrały 3 tercje po 20 minut każda. Mecz był b. zacięty , a rozstrzygnięcie zapadło w ostatnich sekundach spotkania.
Wynik meczu: 6 : 5 dla „Team Kinguin”.
31.01.2017

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO DZIEWCZĄT I CHŁOPCÓW – GIMNAZJA
W turnieju tenisa stołowego gimnazjalistów wystąpiło 5 osób: 1 dziewczyna i 4 chłopców. Jedyna zawodniczka, trenująca w sekcji tenisa stołowego MLKS „Ostródzianka” – Marta Kawiak, okazała się bezkonkurencyjna i wygrała turniej bez porażki. Jedynego seta w całym turnieju straciła w meczu z trenującym na codzień w „Dekorglass” Działdowo Jakubem Anzelem.
Turniej rozegrano systemem „każdy z każdym” do 2 wygranych setów.
Ostateczna kolejność w turnieju:
1 miejsce: Marta Kawiak – 4 zwycięstwa
2 miejsce: Jakub Anzel – 3 zwycięstwa i 1 porażka
3 miejsce: Mateusz Rożyński – 2 zwycięstwa i 2 porażki
4 miejsce: Jakub Jędrach – 1 zwycięstwo i 3 porażki
5 miejsce: Kacper Piekut – 4 porażki
Wszyscy uczestnicy wymienionych wyżej turniejów , otrzymali słodycze i napoje od organizatora – Ostródzkiego Centrum Sportu i Rekreacji.